| c3r3b3l4you a întrebat:

Am observat ca telefoanele aduse din afara Romaniei sunt iefitine.
As vrea sa achizitionez un telefon ieftin din alta tara puteti sa imi dati niste magazine online in care sa mentionati si cam cat ar fi taxele de transport si din ce tara provine magazinul online.
Sau sa imi spuneti procedura de a aduce un telefon de dincolo.
Cele mai bune raspunsuri care includ link magazin online, sau o procedura primeste funda.

1 răspuns:
| NightCrowler a răspuns:

Deci eu vreau sa iti spun un singur lucru. Daca iti cumperi un tel din alta tara o sa fii nevoit sa il primesti tot in tara, telefonul respectiv+transportul o sa fie acelasi pret cat ar fi un telefon in tara.