| anonim_4396 a întrebat:

Am ocazia sa plac si eu in vacanta undeva (in Graz, Austria) si nu stiu cu ce sa-mi ocup timpul liber peacolo, daca sunteti draguti si sa ma ajutati cat mai repede! ca maine plec :X
m-am gandit sa ma plimb cu rolele si sa imi duc ceva carti sa citesc si sa-mi invat pentru scoala de soferi big grin
FUNDITA!

3 răspunsuri:
| Horia_8139 a răspuns:

Iti poti lua consola de jocuri sau instrumentul muzical(eu in excursii imi pierd timpul cu chitara). daca nu stii sa canti plimba-te prin magazine, viziteaza ceva(am inteles ca e un loc frumos)

| Element25 a răspuns:

Am fost pe acolo...Este un magazin imens mi se pare deci poti sa faci mult, mult shoppingsmugOrasul e super chiar ai ce vizita in Austria e o tara foarte frumoasa! Eu acum de exemplu sunt in Bad Sanct Leonhard, si aici e super frumos:*

| Cyclon3 a răspuns:

In austria lool da ce nu poti face laughing sa te duci sa vizitezi orasul sa te duci sa te plimbi prin tot orasu sa iti iei rolele sau bicicleta.