| cristi13 a întrebat:

M-am gandit sa-mi ocup timpul liber si cu altceva, sa citesc o carte, de exemplu. Imi puteti recomanda o carte buna, sa fie mai "gotica" un pic si mai sadica asa...Intelegeti voi! Merci anticipat!

9 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Mai "Ghoetica"nu-i buna?

| cristi13 explică (pentru harciog):

laughing... Nu prea.Dar merci ca m-ai facut sa rad un pic asa...de dimineata!

| CupY a răspuns:

Cartea mea favorită pe care ți-o recomand este intitulată: Legile spiritului - A cunoaşte, a înţelege, a învăţa. Autor: Kurt Tepperwein. Studiază legi spirituale care nu le vedem în orbirea noastră și e plină de inspirație. Se găsește pe curteaveche.ro

uite un fragment din ea:
http://www.forum4you.ro/drumul-vietii-tale

Bine ca nu e sub forma de poezie, e doar ceva ce mi-a plăcut foarte mult.

| cristi13 explică (pentru CupY):

Multumesc mult pentru sugestie, voi incerca sa fac rost de ea.

| adyth a răspuns:

Incearca Contesa Sangeroasa (Elizabeth Báthory) de Andrei Codrescu

| axll a răspuns:

Incearca nuvelele/romanele lui stephen king daca vrei mai...sadice.

| biancaanamariat a răspuns:

Eu ti.as recomanda sa citesti the vampire diaries. e super tare cartea si este si un serial. cartea are vreo trei volume si merita sa o citesti

| Ioana2222 a răspuns:

Vampiratii, twilight/ amurg, nu stiu chestii de astea funda?

| ovi01 a răspuns:

Mai bine filmul troia decat o carte. e tare rau. uita-te la el. funda?