| alina1999 a întrebat:

Am pagina personala pe facebook. Cum pot sa fac aceea pagina astfel incat sa o vada doar prietenii mei? Raspuns rapid primeste funda! Si corect.

5 răspunsuri:
| Tera a răspuns:

La pagina de facebook in dreapta sus unde iti apare poza numele si acasa este o sageata care indica in jos apasa pe sageata si alege privacy settings(al treilea rand) apasa acolo si iti va aparea Control Your Default Privacy si 3 imagini sub care scrie Friends of Friends-Friends-Custom apasa pe iconita pe care scrie Friends si gata doar prieteni tai iti vor profilul. Sper ca te-am ajutat daca mai ai intrebari sau nu gasesti poti sa imi trimiti un mesaj.Succes.

| alexandrag a răspuns:

Apesi pe sageata din coltul drept de sus al pagini si intri la "Setari de confidentialitate" apoi pe pagina ce-o sa-ti apara o sa vezi "Controul your defaul privacy" si acolo selectezi butonul "Prieteni"

| ՃԾՃԾ a răspuns:

Dai la setari de confidentialitate si alegi de acolo:
Control Your Default Privacy si alegi prieteni

| Infect a răspuns:

Uite ai in colt sus o sagetuta... cauta Privacy Settings... intre lug out (deconectare ) si Acount settings (setari cont ) acolo ai 3 optiuni a 2 este cu prietenii si a treia este cu oprietenii apropiati happy
Cius

| elly14 a răspuns:

Dai pe sagetuta aceea indreptata in jos din coltul dreapta sus-setari confidentialitate-si la control default privacy biferi friends/prietenitongue si gata