| oana210 a întrebat:

Am pierdut o carte de la biblioteca si as avea nevoie de putin ajutor.stiti vreun site de unde pot cumpara "Tehnici de manipulare" de Bogdan Ficeac editura nemira? multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Ai putea sa mai incerci si aici, sa-ti faci cont http://www.price.ro/preturi_bogdan_ficeac_tehnici_de_manipulare_116169.htm#
Am cautat pe o gramada de site-uri insa n-am gasit nimic. Oricum daca nu o gasesti, nu se intampla nimic, platesti o amenda cat valoarea cartii sau in unele biblioteci mai pun un adaos. Si eu am pierdut o carte si m-a pus sa platesc de 5 ori pretul ei, pentru ca n-am gasit-o in librarii.

| oana210 explică (pentru Shatteredx):

Asta-i ideea am inteles ca trebuie s-o platesc de 3 ori si nu-i prea convenabil sa dau 60 de lei in loc de 20..si nu inteleg cum pot fi peste tot stocurile epuizate