| SnicK a întrebat:

Am primit azi o scrisoare de la Vodafone si mi-a dat o cartela nou nouta de Vodafone(eu is pe Orange) si mi-am bagat-o pentru ca scria ca ai 500 SMS etc si 50 MB INTERNET/EMAIL si imi dadea niste instructiuni sa apelez pe *147# si acolo sa aleg optiunea de Cadou Pentru Tine si etc.
Am dat si mi-am introdus numarul si s-a incarcat...si apoi a iesit in MENIU, si am incercat sa intru pe internet, am dat la Internet am scris o pagina dar tot nu ma lasa zice ceva de "Date ca pachet" si ca sa verific optiunile de retea" Ma puteti ajuta sa acctivez va rog.
DAU FUNDITA

6 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Trebuie sa suni la steluta 222 si iti activeaza ei cartela si obtinea din centrala dar este foarte ciudat de au trimis la tine acea cartela atata timp cat tu esti peOrange sinu ai nici o treaba cu vodafonul

| SnicK explică:

Am facut dar imi apare "VODAFONE LIVE PRE(1)" cand vreau sa dau la o pagina apoi "Date Ca Pachet:Autorizare nereusita" Ce trebuie sa fac acum?

| unicka a răspuns:

Te-as ajuta dar mie imi scrie doar cadouri pentru un prieten suna la *222 relatii cu clientii si iti spun ei ce trebuie

| unicka a răspuns:

Sau poate nu ai setari pentru internet apeleaza 444 meniul configurare si iti trimit setarile dai salvare sau instalare

| KristinnaKr a răspuns:

Sa nu mai faci in viata ta asa ceva... ori cineva si-a incarcat cartela de pe numarul tau ori a umblat la ceva de-al tau care o sa coste cred asa i-a facut si mamei si a incarcat ala cu 10 eur

| KristinnaKr a răspuns:

Nu stiu sigur ...am zis ce am crezut