| jamesbond28 a întrebat:

Am primit un colet prin Posta Romana si nu pot sa-l iau in timp util. O poate face altcineva in locul meu? Daca da, de ce ar avea nevoie?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Scrii o hartie ca autorizezi persoana cu numele si cnp... sa ridice continutul iar datele tale trebuie sa contina cnp si numele tau apoi firmezi si ti-l poate ridica.

| lpavel a răspuns:

De buletinul tau de identitate!

| beniamin1994 a răspuns:

Poate oricine are adresa pe care o ai tu! sau cu buletinul tau! funda?

| zoeZoe a răspuns:

Cineva care are buletinul tau si locuieste in acelasi loc.
Mama a trimis-o pe bunica de ex si nu a reusit pentru ca nu are acelasi domiciliu. S-a dus tata cu ambele buletine( al lui si al mamei).

| zoeZoe a răspuns:

Si fundita plshappy