| daydreamer a întrebat:

Am primit volumul 10 din Vampirii Sudului insa n-am citit decat primul volum. Imi puteti de si mie un rezumat a ceea ce se intampla in volumele 2-9? Ce personaje apar...etc. Va rooooog. Cine imi da cea mai detaliata povestire primeste funda.

1 răspuns:
| andreirapid a răspuns:

Lectura e facuta ca sa lecturezi! Intelegi? Lectura /=rezumat, citeste-o pe aia, si daca te va interesa povestea din spate, incearca sa faci rost si de restul volumelor!
o seara buna.