| sellyyy a întrebat:

Am pus intrebarea aia cu stergerea contului. Vreau sa-mi sterg contul de pe TPU. Vreau sa-mi fac altul, pentru ca nu-l mai suport. Pot sa-l sterg? Va rog sa-mi explicati mai detaliat daca stiti.Va multumesc din suflet!
Sellyyykiss

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sellyyyy, poti sa scrii la "Contact" o cerere de anulare a contului. day dreaming

| Ciuƒix a răspuns:

Trimite un mesaj sus la contact. si o sa primesti un mail. [sau nu]. daca nu reusesti sa. l stergi ttrece. l pe un email vechi si uita de el.

| adina_4425 a răspuns:

Hey :* este la fel ca la adresa de messenger big grin