| anonim_4396 a întrebat:

Am pus o intrebare gen "Imi puteti sugera nick-uri de la numele meu?" si intotdeauna mi-a fost refuzata cu acest motiv: "Caracter irelevant". De ce?

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pentru că e fără sens întrebarea. E banală. De ce nu foloseşti numele tău simplu Denisa. Ce atâtea porecle şi poveşti. Simplu e mai frumos! Baftă!

| Nastia a răspuns:

Ptr ca automat raspunsul era da sau nu.trebuia sa intrebi "ce nick-uri de a numele denisa imi puteti da?"asa, intrebarea avea si raspunsuri nemonosilabice.winking

| Atotstiutorul a răspuns:

Pennysa? rolling on the floor

| Vss a răspuns:

Deni de ex!