| Elena1234456 a întrebat:

De ce mi-a fost refuzata intrebarea : " Imi puteti da si mie o lista cu cele 10 pronume si cate un exemplu (sau mai multe) din fiecare? Multam happy! " cu motivul "caracter irelevant"?

6 răspunsuri:
| Elena1234456 explică:

Nu este tema, este pentru testarea din mai.

| Hmmmm a răspuns:

In primul rand cred ca asta e tema ta d romana, p care nu ai voie sa o rezolvi p site. daca noi astea care am crescut am putut la randul nostru sa stam sa ne gandim sa scriem pronume, compuneri si comentarii pentru niste texte puteti si voi ca doar pentru asta aveti creierul in cap. dc sa se gandeasca altii in locul tau?
in al doilea rand daca tot nu stii pronumele dc nu il cauti p google sau in manual sau chiar in caietul d romanaca, deoarece sunt sigura ca il gasesti p undeva. e mai simlu sa stai si sa astepti sa faca cineva tema in locul tau nu?
si in al treilea rand eu pun pariu cu tine ca jumatate din userii sitului nu ar fi inteles la ce se refera intrebarea si ce trebuie sa faca.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Poate ca intrebarea nu respecta categoria! Incearca s-o pui la alta categorie...

| Incubus a răspuns:

Ai pus o intrebare incompleta sau fra continut explicit incearca cu mai multe detalii, nici eu nu as sti sa iti raspund pentru ca nu inteleg intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca, nu ai voie sa faci TEME PE SITE! SoL, nu ma face sa-mi schimb parerea despre tine! happy

| rebela_3877 a răspuns:

Poate sau gandit ca ar trebui sa stii asta pana acum...si de asta.