| luigy21ro a întrebat:

Va spun buna seara tuturor. As avea o intrebare pentru toti cei care utilizeaza TPU iar cel mai bun raspuns va fi premiat cu funda. Intrebarea este urmatoarea :

" Vreau sa fac un forum pentru help ", voi cand intrati pe un forum ce ati vrea sa gasiti, ce v-ar interesa cel mai mult si cum ati vrea sa fie acesta, fiecare raspuns conteaza in felul lui pentru a reusi sa ofer calitate si nu cantitate.

Repet cel mai bun raspuns primeste funda din partea mea. "raspunsul daca s-ar putea sa fie de genul ", ce categori va plac, cum sa arate, despre ce sa se voarbeasca cel mai mult s. a. m. d. Iar pentru cei care isi doresc sa devina moderatori pe acest forum va astept cu un raspuns. Site-ul initial este " www.tara-minunilor.com " iar forumul va fi www.forum.tara-minunilor.com.

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @luigy21ro!
Păi dacă este un forum amplu, categoriile ar trebui delimitate ca și aici. De asemenea ar trebuie eliminate răspunsurile date în doi peri, obscenitățile, întrebările legate de rezolvarea temelor (explicațiile să fie admise). Forumul trebuie să fie ușor de accesat, fiabil, simplu de citit. Să aibă printre altele o funcție de căutare după un subiect, cuvânt etc. De asemenea ar trebui să promoveze buna dispoziție, gândirea pozitivă și de ce nu să stârnească curiozitatea celor care-l accesează.
Mari succese și o seară cu zâmbet!