| Bogdanel669 a întrebat:

Am si eu o problema. Dc atunci cand imi da cineva raspuns la o intrebare primesc email-ul da raspunsul nu-l vad? fundita

Răspuns Câştigător
| Lylia a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru: email-ul nu intarzie sa ajunga, dar raspunsul apare mai greut ( ii trebuie timp ca sa se actualizeze). Important este ca intr-un sfarsit vei putea vizualiza raspunsul. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Adresa de email e accesata automat de mecanismul de cautare care e anuntat ca ai un raspuns,dar raspunsul in sine,trebuie mediat de admini(sa nu existe injurii, cuvinte nepotrivite, etc) si apoi apare.Cu alte cuvinte e diferenta de timp intre internet si ochiul administratorilor,de aceea ai, intotdeauna, de asteptat putin.