| Lexiiii a întrebat:

Am ramas singura acasa, si nu stiu ce sa fac, ca ma plictisesc. Prietena mea e plecata din oras si se intoarce abia diseara. Deci ce as putea sa fac?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai aici cu noi sa mai razi de unele intrebari si raspunsuri.

Răspuns utilizator avertizat
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Fa o coregrafi hip-hop deseneaza stai pe mess si vorbeste cu prieteni plimbate prin casa laughing (ciudat) fa.ti unghiile fa.ti parul sa stea ciudat etc laughing)

| ruxi_7770 a răspuns:

Daca ai televizor, gaseste un film bun mai ales daca mama ta lipseste mult

| ruxi_7770 a răspuns:

Gaseste un film bun si mananca ceva ce iti place la nebunie