| smileysmiley a întrebat:

Am samsung Corby, si cand vorbesc cu cineva la telefon pot sa trimit sms cuiva, dar daca primesc un sms nu am vazut nicaieri ca as putea sa vad acel sms, trebuie sa ies mereu din apel ca sa-l vad.
Am intrat peste tot la meniu atunci cand vb la telefon, dar nu am gasit nicaieri ca as putea sa intru sa vad sms`ul.
La toate celelalte telefoane merge [nu Corby] dar numai la al meu nu sad sau poate ca nu stiu eu...se poate? Are cineva Corby si stie? Va rooog crying

1 răspuns:
| razvanadriann a răspuns:

Incearca direct din setari mesaje. nu am corby dar ma pricep la telefoanewinking mult succes