| smileysmiley a întrebat:

Pentru cei care au Samsung Corby, sau cunosc... Cum v-ati pus cod de protectie la ce vreti voi din meniu? [mesaje, fisiere.]?
Am incercat tot... dar nu am gasit nicaieri codul acela care mi`l cere inainte sa activez. Voi cum ati procedat?
Ajutati`ma va rooog

7 răspunsuri:
| Andreea_7493 a răspuns:

Buna! Intra in meniu la setari -securitate si ai Blocare confidentialitate si scrie toate deblocate. apesi acolo, iar apoi ai la ce sa-ti pui codul ala mesaje, fisiere, jurnale, etc iar codul e 0000

| Mihaitsa22 a răspuns:

Codul acela il gasesti fie in manual cu instructiuni al telefonului, fie e 0000 sau poate 1234, depinde. Daca nu reusesti nici asa, trimite un mail firmei Samsung in care ceri informatii despre codul standard din fabricatie al telefonului.Succes

| smileysmiley explică:

Mi-a zis 'parola incorecta' straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SI mie la fel imi sp parola incorecta si am pus si 0000 si 1234 si imi sp parola incorecta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut cum a spus Andreea si nu mi-a cerut nicio parola. Am scris-o direct pe cea nouahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma dat.si imi zice parola incorecta.because.el are o parola de la ei.si noi nu o stim si de aia ne zice asahappy. deci nu va mai interesati. mi'au zis baietii de la Vodafonehappy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la meniu -setari - securitate -schimba prola