| roxx_5565 a întrebat:

Am si eu 2 intrebari:

1)Inainte in clasele mai mici, cand auzeam de excursii de tabere si toate astea, eram prima si saream in sus de bucurie, si nu dormeam seara cu gandul la ea
Dar de la un timp cand aud de excursii, nu stiu, vreau sa merg dar ma gandesc daca nu pot dormii, daca se int ceva rau acasa...Stau cu frica dar ma distrez
2)Facem excrusie de 1 zii la Bucuresti la un mall, si daca e vba de o zii pot rezista si o zii nu prea ma ingrijorez si menstratia trebuie`ia sa imi vina pe 14 dar nici acum nu mi-a venit, si mi-e frica sa nu stau in ziua aia cu absorbantelecrying
Ofer funda!

3 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Nu m-am prins...care e intrebarea?

| Binelu a răspuns:

Omg la ce te gandesti laughing. Nu o sa-ti vina atunci laughing):pFara griji.

| ----:anonim:--- a răspuns:

Nu stiu.ciudat si eu sunt la fel pana eram in sc genearala eram prima, acum nu ma dau in vant dupa ele, nu stiu de ce, dar prefer sa stau acasastraight face