| aleka999 a întrebat:

happy Cum pot sa devin mai populara, in clasele mai mici eram cea mai populara din clasa si acuma vad ca cam toti ma evita si nu prea mai stau cu mine pentru ca au venit niste fitoase in clasa noastra va rog frumos sa imi spuneti pentru ca sunt chiar enervante si ma deranjeaza asta. sad

2 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
De ce să fi populară? Ești mai importantă? Câștigi ceva? Mai bine fi o fată obișnuită, cu capul pe umeri fără să ai această,, obsesie" de popularitate.
Pa, pa.

| XxRobbixX a răspuns:

Fa ceva impresionant...socheaza-ti colegii......pe fitoase nu le baga in seama ca sunt geloase pe tine ^_^..multa bft.