| lulu_3036 a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva idei de cadouri pentru o fata...mai deosebita ca sa spun asa. Ea nu prea foloseste cosmetice (rujuri, glossuri, mascara etc), deci astea sar din schema.La haine nu ma bag sa ii ofer pentru ca este fooooaarte pretentioasa si decat sa nu ii placa. Carti are foarte multe, deci nu. Bijuterii care multe dar poarta numai cateva(i-am mai daruit si nu a purtat). Ea are ca hobby muzica. canta la trompeta, oboi, pian... Este fana Celine Dion, dar pana acum i-am tot luat diverse lucruri personalizate cu Celine Dion, si vreau ceva diferit. Astept idei. Cea mai inspirate si probabil cea pe care am sa o aleg, primeste funda big grin
P. S. Daca va vine mai usor, ganditi-va ce ati vrea sa primiti daca va incadrati in acest tipar de fata, sau ce ati daui/ati mai daruit unei fete de genul acesta.
P. P. S Fata face 17 ani.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ia un ghiveci cu flori naturale! E un cadou frumos si daca e ingrijita floarea o sa tina mult si de cate ori o priveste o sa se gandeasca la tine!

| Nicole a răspuns:

Buna.
Cele mai bune variante mi se par : ghiveciul cu flori,parfum,o poza in rama cu voi,un set ( gel de dus,sampon, antiperspirant etc.), o torta la comanda cu numele ei.
O seara plina de zambete si succese la alegerea potrivita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti lua: 1) un telefon (te va costa ceva)
2) te bagi la haine si ii iei un costum de baie tongue
3) ii faci cadou o zi la spa
4) mergi cu ea intr-o excursie sau vacanta
5) daca ai bani ii poti luam o masina
6) 1 set de dus
7) un parfum
si nu mai stiu laughing

| ramonika98 a răspuns:

Fa rost de un instrument muzical mai special(daca ai de unde sa iei)si canta-i un ritm de pe o melodie Celine Dion
Sau poti chema un prieten/a pentru a-i canta intr-un loc special smug
Sper ca ti-am fost de ajutor