| TAlina a întrebat:

Am o problema.In urama cu cateva luni a fost majoratul fratelui meu.La petrecere a venit un baiat care nu stiu daca ma place sau nu.Sa va povestesc: cand m-a vazut prima oara se uita in ochii mei iar cand eram prin apropiere parca vorbea mai tare cu prietenii lui apoi m-a invitat la dans, iar la sfarsitul dansului m-a pupat si m-a rugat sa facem o poza impreuna.Mai inspre dimineata a venit m-a luat in brate si m-a intrebat daca imi e frig.Cand am fost inivata la un eveniment unde era si el a venit la mine m-a pupat si m-a invitat sa stau cu grupul lui de prieteni.Ma place sau nu?

9 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Clar! Te place baiatul, mai ai dubii?

| TAlina explică (pentru Moncherie):

Dar mai e o problema, la evenimentul ala la care era si el era insotit de o fata.

| Moncherie a răspuns (pentru TAlina):

Esti sigura ca e prietena lui si nu e cumva vreo amica? sau poate e sora lui. Cred ca ar trebui totusi sa-l intrebi ce parere are despre tine si sa vezi. Nu lasa lucrurile sa treaca de la sine pentru ca va crede ca tie nu iti pasa de el si isi va vedea de viata lui si nu va mai fi interesat de tine

| TAlina explică (pentru Moncherie):

Pai ea a venit la el si l-a pupat...

| Moncherie a răspuns (pentru TAlina):

Sarut sau pupat pe obraz?

| TAlina explică (pentru Moncherie):

Sarut

| Moncherie a răspuns (pentru TAlina):

Nu stiu...atunci inseamna ca lui ii place sa flirteze foarte mult si nu ii pasa cu cine este, in sensul ca si daca ar fi cu tine te-ar insela. Iti sugerez sa te feresti de astfel de persoane, doar tu vei avea de suferit.

| MyaEmy a răspuns:

Deci,avanda in vedere ca:
-te-a invitat la dans
-te-a pupat de 2 ori
-te-a rugat sa face-ti o poza impreuna
-te-a luat in brate si te-a intrebat daca ti-e frig si te-a invitat sa stai cu grupul lui de prieteni
Inseamna ca te place suta la suta.
Sper ca te-am ajutat happy

| LoveToSmileee a răspuns:

Sigur ca te place...E clar deoarece e imposibil ca el sa fi flirtat chiar in halul asta cu tine daca nu te place.Ce mai astepti? Daca ai numarul lui de telefon suna-l si spune-i sa va intalniti! Sau vorbeste cu el pe FB, mess etc.Pun pariu ca te place chiar foarte mult si poate ca vrea sa si fiti impreuna! Sper sa fie asa, mai ales daca iti place si tie de el si este un tip foarte sexy ar fi super sa fiti impreuna! Muuult succes si sper ca te-am ajutat! Puphappy