| edialexandru97 a întrebat:

Am si eu o problema si nu stiu ce sa fac.
Nici nu stiu cum sa povestesc...Deci
Mie imi cam place de o fata de vreo 3 saptamani.Si fetei ii place de mine. Amandoi suntem timizi si nu stiu ce sa fac. Ne-am intalnit odata eu eram cu varmiu si ea era cu prietenele ei.(varul meu e cu o alta fata din grupul lor de fete). Varmiu cu celelalte fete au plecat si eu am raman prentru vreo 10 minute cu aceea fata de vorba.Dar nu prea aveam curaj sa fac nimic. Dar prietena varului meu fiind mai indrazneata a venit si ``ne-a impins de la spate``. Am pupat-o pe obraz si ea pe mine. Dupa am mai vorbit dar nu s-a mai intamplat nimic.

TOATE BUNE SI FRUMOASE PANA ASEARA...
Inainte de imi place de aceasta fata mi-a placut de altalaughing dar nu am vorbit niciodata cu ea nu stiam ce clasa e...nu stiam nimic de ea.M-am imprietenit cu ea intamplator acum 2 zile de facebook. Aseara ea m-a pus sa ii spun de cine imi place si i-am spus de fata aia. Cand i-am spus sa imi zica si ea de cine ii place a spus ca nu imi poate spune...Dar s-a cam dat de gol singura cand din greseala sau poate a facut`o intelntionat a trimit un mesaj la mine ``Il cam iubesc`` iar si-a cerut scuze si a spus ca a trmis gresit mesaju, ca nu trebuia sa mi`l trimita mie. Acum curios laughing am intrebat`o cine e norocosul si pana la urma mi-a spus ::``De tine e vorba``.

Acum chiar m-a pus pe ganduri pentru ca nu prea stiu ce sa fac imi cam place de amandoua fetetongue
Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Pai simplu!
Depinde de sentimentele tale fata de ele!
Nu poate sa fie amandoua, si decat una!

| 1Mihai1 a răspuns:

Lasă-le pe amandouă...

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Cuceritorule!

| Anett14 a răspuns:

Pai alege-o pe care vrei tu... mai ai prieten asa timizi Romania se face prapad daca faceti copiii!

| Theodora_3826 a răspuns:

Hello!
Eu cred că dacă-ţi plăcea într-adevăr de prima fată, nu-ţi plăcea şi de a doua. Like " Dacă iubeşti două femei, alege-o pe a doua, deoarece dacă o iubeai ( în cazul tău plăceai ) pe prima, nu apărea a doua ".
Baftă.
Xoxo, Theo.; 3

| sweetfuck a răspuns:

Pai...ce situatie delicata.vezi si tu poate te hotarasti care e castigatoarea.cu care te intelegi mai bine si cu care ai mai multe in comun. oricum daca alergi dupa doi iepuri nu prinzi nici unul.concentreaza-te pe o singura fata, zic eu.