| Duster a întrebat:

Am si eu niste intrebari, si sper sa fie ultimele mele intrebari in legatura cu Star Wars.1)Star Wars The Old Republic este film, sau joc, sau ce este el?
2)Inafara de star wars the clone wars, mai exista si alte seriale tv star wars(chiar si animatii)? 3)Inafara de alea 6 filme, care le stiu toti, sa mai facut vre un film ceva(inclusiv gen animatie)?

1 răspuns:
| Goblinoid a răspuns:

1: Star Wars The Old Republic este un joc online multiplayer in genul World Of Worcraft doar ca stabilit in universul star wars
2:Alte filme star wars sunt: The Star Wars Holiday Special 1978, Caravan of Courage: An Ewok Adventure 1984,
Ewoks: The Battle for Endor 1985
The Great Heep 1986
Star Wars: The Clone Wars 2008
Lego Star Wars: The Quest for R2-D2 2009
Animatii star wara sunt:Star Wars: Droids 1985,
Star Wars: Ewoks 1985,
Star Wars: Clone Wars 2003 - 2005,
Star Wars: The Clone Wars 2008.