| punpariucutine a întrebat:

Am si eu o curiozitate, oare are ceva daca te duci singura in club sau trebuie sa te duci obligatoriu cu cineva?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Singura conditie pe care trebuie sa o intocmesti ca sa intrii in club, este sa ai 18 ani impliniti!
Ca vrei sa te duci singura sau cu cineva, este dupa bunul plac.

| geronimo11 a răspuns:

Teoretic ca sa mergi in club trebuie sa ai cel putin 18 ani, practic putine cluburi mai respecta regula asta. In principiu nu prea ai ce sa faci singura in club daca nu cunosti pe nimeni si nu mergi cu nimeni. Ai nevoie de cel putin un prieten