| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: caut un film pe care l.am vazut acum cateva luni, nu mai stiu mare lucru legat de film dar stiu ca era o femeie bogata care vroia sa se reincarneze in corpul fetei gradinarului.si ma rog din geseala s. a reincarnat in corpul unui barbat... iar la sfarsit a ajuns in copul unui cal ca ea vroia sa fie libera. poate stie cineva cum se cheama filmul.VA MULTUMESC MUUUULT DE TOT

3 răspunsuri:
| ruxandra_7524 a răspuns:

Da noi ce suntem .clarvazatori?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate filmu se numeste: reincarnarea...[smug]...sau greseli fatale...[laughing].,... femeia reincarnata.[laughing]..., reincarnarea gresita...[laughing]. vreau sa fiu o fata de gradinar...[winking]...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut filmul dar am uitat numele. A fost ca una a furat corpul alteia si preotul care ii muta nu reusea si a intrat la barbat si cand sa uita in oglinda vedea femeia.