| Ankiss a întrebat:

Am si eu o intrebare dar nu stiu daca am postat in locul corect, oricum: Am o problema la sims 3 - nu se vad scarile si balustradele si este foarte enervant, daca ma poate ajuta cineva astept raspuns va rog sau sa intre pe id-ul d mess ankiss_ec1918. Va multumesc.

3 răspunsuri:
| Dove a răspuns:

Poate fi un bug al jocului cauta alt sims 3.

| Sabi07 a răspuns:

Da oei jocul nu e bun ori calculatorul trebuie sa citesti cerintele jocului care le gasesti cu un simplu search pe google

| Sabi07 a răspuns:

Jocul nu e bun ori calculatorul trebuie sa citesti cerintele jocului care le gasesti cu un simplu search pe google