| ionelaela a întrebat:

Am si eu o intrebare:de ce nu pot sa ma autentific pe facebook? M-am logat, am intrat si a mers... dar apoi cand am intrat a doua oara nu a mai mers.Scrie ca nu este buna parola...astept raspunsuri plzz

2 răspunsuri:
| AndreeaIM a răspuns:

Poate ti-i uitat parola sau nu o scrii bine dar daca nu du-te sub parola la AM UITAT PAROLA si acesti iti trimit un e-mail prin e-mail iti vor arata parola ta sau te vor pune sa ti-o schimbi happy pls funda

| AlleSss a răspuns:

Daca ti-a stiut cineva parola, ti-a schimbat-o.