| marianamay a întrebat:

M-am logat pe site-ul softpedia forum a mers,apoi cand am vrut sa adaug un anunt mi-a cerut sa ma autentific si am pus la Nume de utilizator prima oara emailul, acesta nu a mers iar apoi am adaugat numele pe care l-am pus cand mi-am facut contul.
Scrie Nume de utilizator sau parolă incorectă.
Am scris de multe ori totul corect si nu merge sa intru
De ce nu merge?

1 răspuns:
| stef2222 a răspuns:

Ori este o eroare dar incearca sa faci urmatorul lucru... intra si da click pe chestia aia mi-am uitat parola si o sa te puna sa dai emailul si o sa ai toate datele despre cont... funda?