| alex495 a întrebat:

Am si eu o intrebare.De unde pot cumpara tub si labe de scafandru.Eu nu sunt profesionist si vreau sa fie ieftine.Am gasit ochelari cu 9 lei in metro. As vrea sa stiu magazinul in care gasesc aceste echipamente si sunt din Ploiesti. Vreau asa de exact incat maine daca ma duc in magazinul respectiv sa le gasesc. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Eu am acasa 2 seturi care includ ochelari, labe, tub si o sacosa de plasa incare sunt puse dar sunt din brasov pacatstraight face
Cu 10 lie erau ale tale de mult ma chinui sa scap de un setlaughing

| alex495 explică (pentru MarianWLF):

Sunt noi?

| MarianWLF a răspuns (pentru alex495):

Da le-a primit tata de la cineva nu au fost folosite niciodata.

| alex495 explică (pentru MarianWLF):

Da-mi idu de mess ca poate cand merg vreodata la brasov sau cand oi veni tu prin Ploiesti le cumpar.Labele ce marime sunt ca eu port 40-41

| MarianWLF a răspuns (pentru alex495):

Exact 40-41 scrie pe ele.
Iti trimit id prin mesaj.