| Bivolu69c a întrebat:

Am si eu o intrebare doar pentru fumatori,azi am tras pentru prima data in piept o tigare si de ce cand trag in piept tusesc, nu ma ia ameteala sau altceva doar tusesc.Am fumat vreo 3 tigari azi si tusesc aproape dupa fiecare fum tras, e normal sau daca o sa continui nu o sa mai tusesc? astept raspuns de la fumatori

4 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Pai normal ca tusesti prin data cand tragi un piept, doar la slim-uri nu ai sanse de asa ceva. Dupa vreun pachet fumat o sa te obisnuiesti, poti sa bei ceva cand iti vine sa tusesti, mai ales daca esti in public si nu vrei sa se rada de tine.

| mariusQ a răspuns:

Lasa dracu tigarile ca sunt ca un microb care te omoara incet.

| bogdy9696 a răspuns:

Asa e oricine la prima tigara, tusesti, ametesti, dar stai linistita ca daca continui nu o sa mai ai aceste simptome.

| danikee a răspuns:

Asa e prima data. Nu sunt obisnuiti plamanii cu fumul de tigare, de la un timp o sa se obisnuiasca si nu o sa mai tusesti. happy