| Bivolu69c a întrebat:

Am si eu o intrebare doar pentru fumatori,azi am tras pentru prima data in piept o tigare si de ce cand trag in piept tusesc, nu ma ia ameteala sau altceva doar tusesc.Am fumat vreo 3 tigari azi si tusesc aproape dupa fiecare fum tras, e normal sau daca o sa continui nu o sa mai tusesc? astept raspuns

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lasa-le! Iti pot distruge sanatatea. Eu am fumat peste 30 ani si m-am lasat de 3 ani si ma simt extraordinar. La inceput am zis: Aaaa! Ma pot lasa oricand si in ani am constatat ca fumez tot mai mult si ca nu ma pot lasa. Cat despre tuse, s-ar putea sa ai probleme cu plamanii. Mergi la dus.