| Bleahhhhhh a întrebat:

exista site unde iti poti scrie povesti create de tine si alti sa le citeasa? daca da imi puteti da si cateva site-uri (dau fundita )

Răspuns Câştigător
| profudereligie a răspuns:

Da, îţi faci un blog...
www.blogspot.org
www.wordpress.org
Succes!

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pana si TPU este un site unde poti face asta!

| evoke a răspuns:

Pai...
Fanfiction.3xforum.ro
AnimeZup.com [ pe acesta se scriu mai mult anime`uri. ]
Si cam atat stiu. thinking

| Contrast a răspuns:

Poti sa incerci aici, fiecare poveste are cate o lectie de viata... poti face o proba.
http://www.psihoterapie.net/povesti

| Vogelspinne a răspuns:

Iti dau eu un link cu multe povestiri create de o prietena :D mie imi plac, poate iti plac si tie uite:
http://www.scribd.com/events/17621093?user_id=15421241-piticutza-iris

Are multe capitole.

| brosu a răspuns:

Ideal este să îţi faci un blog, de exemplu pe blogspot.com, să îl personalizezi şi să dai frâu liber creaţiei.

| plastickid a răspuns:

Fanfiction.3xforum.ro

cel mai bun, o prietena de-a mea este admin big grin