| Krissツ a întrebat:

Heiiii, am si eu o intrebare :3 am un cont pe wattpad (un site unde lumea scrie/citeste povesti create de altii) si m-am uitat sa vad cate voturi am si erau 140, ok, dupa am mai dat odata si erau 139 si eu stiu ca nu poti retrage votul dupa ce l-ai dat. Cum e posibil? Adica exista o cale din a retrage votul? :3
Mersii ^^

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Pai probabil povestea era atat de urata incat o persoana si-a sters contul doar ca sa retraga votul.

| Krissツ explică (pentru peperonies):

Caterinca ce mai :3