| Skolz a întrebat:

Salut,

Deci am vazut multi dispertati care cauta metode de facut bani si lvl repede la barn buddy. Am eu niste metode.

Prima 1 ( Metoda de facut bani). Iti mai fci un cont pe barn buddy faci si pe ala cativa banuti iti bagi la prieten contul pe care joci ( trebuie sa ai caine pe cel care joci si plante crescute ) dupa ce ti l-ai adaugat la prieteni ( contul pe care joci ) intri pe ferma si dai sa furi, cainele te va prinde si va lua bani si o sa ai pe contul celalalt faci tot asa iar dupa ce rami fara bani dai un relog si o sa ai din nou bani care ti ia furat cainele dar o sa ii ai si pe contul celalalt happy

A doua 2. ( Metoda de facut level ). Plantezi trifoi multi si i dai cu fertilizatori faci cate 7-8 xp pe planta, o sa iei si punctele acelea de la realizari ( 75 xp, 200xp, 500xp ) alea pana ce iei cupa happy, cine nu a inteles ma poate contacta la id : vasy_vasy124! astept intrebari

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Daca tot cumperi fertilizatorul slab pentru trifoi [care oricum cresc in cateva minute si eu cred ca dai banii degeaba big grin ] mai bine faci tot asa numai ca cu ridichi rosii happy. Cresc instantaneu si faci cupa la fel si faci si mai multi banibatting eyelashes. funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Stiu metodele astea, pe a doua o si practic.Multumim >big grin

| Alexandrumoto98 a răspuns:

Eu foloseam cea cu trifoiul! happy tongue

| alexxis0712 a răspuns:

Salut! Va zic o metoda care o s-o apreciati cu totzii, nimeni nu crred ca si-o fi dat seama de ea!:
1.Cumperi trifoi(dupa cate locuri ai libere).
2.Ai un cont de hi5 si te ai la prieteni cu ala
3.Plantezi cu contul tau trifoi.
4. Dai repede pe contul celalalt.
5. Dupa ce ai dat pe celalalt pui buruieni.
6.Intrii si iei buruienile
7.Stadiile trec in 1 minut.Astepti
8. E logic trebuie sa tii 2 hi5 deodata si nu-i greu!
NU PIERZI DELOC BANI PRIN METODA ASTA CI EXP!
v-A FOST DE FOLOS?

| Skolz explică:

Trafic de mentosane stiu si faza asta tongue numai am pus triffoi pentru ca ala mi cazut mai repede la mana laughing