| abcdefghijk1234567891011121314151617 a întrebat:

Intrebare pentru cei care au cont pe hi5: Nu stiti ce sunt cu fluturasii aia pe plante pe Barn Buddy?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Xlove64 a răspuns:

Poi daca ai observat. inainte cand ti se faceau plantele ele straluceau
Acum nu mai stralucesc ci sunt fluturasii aia
Deci Fluturii aia apar cand ti se fac plantele happy ^^

5 răspunsuri:
| craniul a răspuns:

Pai, simplu au facut modificari aaa si apropo nu face modificari hi5-ul ci servarul care gazduieste barn buddy si fac mereu modificari sa fie mai fumos dar totusi mie imi placea clasicul sad

| NoMusicNoLife a răspuns:

Buna

Si eu i-am vazut. Poate ca e doar un update de primavara... desi inca nu a venit... dar nu se stie niciodatathinking

| abcdefghijk1234567891011121314151617 explică:

Mersi ca ati raspuns! Acum, va rog, sa umi scrieti conturile voastre pe hi5, sa va adaug!winking

| Macriii a răspuns:

Nu nu stiu si eu joc dar nu stiu cum de apar de ieri sau alaltaieri!
Habar nu am de ce da apropo imi dai contul`l tau pe hi5 ca si eu joc barn buddy si sunt la level 55 uh la ce nivel esti?

| MariaSF a răspuns:

Fluturii apar cand recolta ta de flori e frumoasa si mare