| lariistyles69 a întrebat:

Am si eu o intrebare urgenta. De pe ce cite pot comanda revista CELEBRITY SPECTACULAR[Tiger Beat].cea cu One Direction. Ma intereseaza sa o cumpar de undeva din Romania. Ca asa am gasit pe Ebay...Dar nu stiu cat costa transportul.
Daca gasiti vreun site de unde o pot comanda de exemplu din: Bucuresti/Brasov etc spuneti-mi.
Multumesc!

1 răspuns:
| RisiKo a răspuns:

Poti sa intrii pe www.emag.ro,sper sa o gasesti acl, eu foarte multe lucruri mi-am comandat de acl