| VittorioV a întrebat:

Cat costa revista Tiger Beat? ( in lei )

Răspuns Câştigător
| inmedio1 a răspuns:

Salut Vittorio

In magazinele Inmedio poti gasi revista Tiger Beat la pretul de 36 lei. Luna aceasta, intrucat avem o promotie de 25% discount la toate revistele straine, pretul publicatiei este de doar 27 lei

Daca te intereseaza si alte reviste, poti urmari blogul nostru pentru a afla cand apar noile editii ale lor: http://inmedio.ro/blog/
In cazul in care nu le gasesti, ne poti scrie pe pagina noastra de Facebook si vom incerca sa te ajutam

1 răspuns:
| TofanCristi a răspuns:

În jur de 22 de lei. Am calculat!
£4.17