| VivianaVivi a întrebat:

Am si eu o problema. Am comandat de pe buybooks.ro o colectie de carti saptamana trecuta. Imediat dupa am primit un email care zicea ca voi fi contactata in legatura cu cartile... daca se afla in stoc sau nu. Pana astazi nu am primit niciun raspuns. Ce parere aveti? Ati mai comandat de pe buybook.ro?

4 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Eu zic sa astepti. Daca nu te contacteaza in vreo 3 zile cauta-ti alt site si comanda de acolo.Eu nu am comandat de acolo, de obicei le iau de la biblioteca.

| VivianaVivi explică (pentru Sოﺁℓε):

Nu m-au contactat...am fost la Carturesti si am cumparat toata colectia...a fost mai scumpa decat pe internet dar vroiam neaparat sa o citesc si nu am mai avut rabdare

| Unffox a răspuns:

Du-te la librarie.

| Edy_Edinson_1993 a răspuns:

Luni la ora 18:11 am dat o comanda pentru o ceva de la ei si nici pana in acest moment nu am fost contactat, pana la urma ti-au mai raspuns? Sa stiu daca ma reorientez