| viatadecacatt a întrebat:

Am telefon Nokia si de cand am reinstalat windowsul nu imi mai apare cum imi aparea inainte cand foloseam cablul de date, sa transfer poze, muzica sau sa iau, scrie"Cartela memorie utilizata de alta aplicatie.Asteptati". am asteptat si tot nu apare nimic. ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Stiu., si la mine e la fel. scoti cardul de memorie si il reintroduci in telefon., pe urma reconectezi tel la pc si gata.

3 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Daca ai reinstalat windowsul trebuie sa instalezi la loc si Nokia pc suite ca sa mearga.

| fsdfsd a răspuns:

Dai meniu>setari telefon>conectivitate>cablu de date USB>si vezi acolo stocare date

sau instaleaza nokia pc suite si trebuie sa mearga