| Eygey a întrebat:

Am un telefon Nokia x2-00 si cand bag cablul de date in calculator imi apare pe telefon " cartele de memorie utilizata de alta aplicatie" si nu imi da voi sa pun pozele din telefon in calculator, ce sa fac, dau funda, vot, si bag la favorit cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa intai un update telefonului tau cu programelul de aici: http://www.softpedia.com/......ater.shtml
Formateaza cardul (cartela cum zici) si incearca din nou. Pentru ca sa nu pierzi datele de pe card baga-l intai intr-un cititor de carduri. Ca sa nu pierzi datele de pe telefon fa o copie a tuturor datelor. Ai acesta optiune.