| jacky a întrebat:

Am Nokia 3600 slide si de vreo 2 zile cand pun cablul de date in el imi zice : Cartela memorie utilizata de alta aplicatie.Asteptati.(am asteptat destul) si cand vreau sa intru in Removable Disk (Ihappy imi zice : Please insert a disk into drive I:. Pana acum nu a mai facut figuri de genu...

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Asa mi se mai intampla si mie, incearca sa scoti cardul de memorie si apoisa il bagi la loc, apoi baga din noua cablul de date, la mine a mersbig grin.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel insa nu inteleg care este problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! eu m-am confruntat cu aceeasi problema. din fericire am rezolvat-o:am scos cartela de memorie, apoi am conectat cablul de date la telefon. bineinteles mi-a cerut sa introduc cartela d mem.am introdus-o in telefon(asa, cu cablul de date conectat si cu telefonul deschis). de atunci, nu am mai avut nici o treabawinking

| ioana0714 a răspuns:

Pai.sora mea are un Samsung si am vorbit cu varul meu., care i`a spus ca are nevoie de un program special...se poate lua de pe net. m`as bucura daca ai gasi un astfel de program sau daca vei reusi in alt fel big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin