| CatalinBoss93 a întrebat:

Am toata colectia de carti "Viata langa un vampir",mai putin prima carte. Volumele au legatura intre ele sau povestea si personajele difera? Vreau sa stiu daca pot citi restul cartilor fara sa-mi fac griji ca ratez evenimentele din prima carte, sau daca volumele nu au legatura intre ele.Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| SirOne a răspuns:

Poti citi linistit povestile difera, oricum la inceputul fiecarui volum apare un fel de recapitulare a precedentului.