| RobYnRobYn a întrebat:

Am un cod webkinz deluxe si nu stiu la inregistrare care este numele meu de utilizator! acolo imi cere doar e-mailul, parola un cod si cateva chestii personale! vreau sa imi activez contul pana nu imi expira webkinzul, va rog ajutati-ma crying crying

Răspuns Câştigător
| BMTHMada a răspuns:

Sper canu e prea tarziu acum dar iti voi spune in caz ca nu este.deci: 1. trebuie sa pui tara. 2. pui datele tale 3. pune numele tau de 4.parola 5.trebuie sa pui codul tau de la animalut. atentie! nu-l arunca. si dupa vei vedea mai incolo

3 răspunsuri:
| DidudicaDi a răspuns:

Pai intai alegi tu un nume de utilizator. In rest e la fel ca si la alti webkinz. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi mie codul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok te ajut iti scrii numele sexul animalutului daca e fetita sau baiat dai inainte si iti cere sa bagi codul
asta era

Întrebări recente