| Mijaiche_Alina-Andrada_1998 a întrebat:

TPU!
Am o problema.
Am un cont de Webkinz de vreo 3-4 ani, stiti bine voi, jucatorii, ca nu trebuia sa bagi e-mailul, ei bine...acum nu mai stiu parola si vreau sa mi-o schimb, dar nu pot. Imi cere mailul, dar eu cand sa-mi fac contul(cand era webkinz, nemodificat la sectiunea asta) nu trebuia sa bag e-mailul, nu stiu ce sa fac sa-l recuperez.
Va rog, cine stie!
Dau FUNDA, urgent!

Răspuns Câştigător
| Maria112 a răspuns:

Pai, sa incerci, trebuie cumva sa ai email la el. Nu are cum sa nu ai. Incearca sa ti-l reamintessti.

| Mijaiche_Alina-Andrada_1998 explică (pentru Maria112):

Acum 3 ani cand mi-am facut contul, nu trebuia sa pui e-mailul.

1 răspuns: