| ஐNoNameஐ a întrebat:

La webkinz mi-au trimis uun mesaj ca-mi expira contul si sa-mi cumpar alt webkinz ca sa nu expire.Intrebarea este:Lil'Kinz este acelasi lucru cu webkinzul? Sau care este diferenta dintre ei?

Răspuns Câştigător
| Dreamy a răspuns:

Nu are nimic un webkinz sau lilkinz... diferenta este ca webkinz sunt mai mari si lilkinz mai mici

7 răspunsuri:
| Dya_2611 a răspuns:

Lil'kinz este cu animalute mai mici iar webkinz este cu din alea mari.

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

Acum exista si site-ul Oficial Webkinz Romania, poti intreba si castiga Coduri acolo:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| RobYnRobYn a răspuns:

Ba nu e adevarat! daca iti iei Lil'kinz primesti nujh ce sansa sa faci fotografii la zumbuddies in padure,PSI-urile sunt aceleasi dar mai difera si pretul si marimea fata de cele normale, dar crede-ma, MERITA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu dar mie nu mi s-ablocat niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi parola si utilizatorul si-ti rezolv eu

| ZapacitaaZapaciteloor a răspuns:

Difererenta e ca lil'kinzinzul e mai ieftin!