| elizalola a întrebat:

Am un drum lung de parcurs in tabara (Iasi-Alba Iulia) de 7 ore.Ce as putea face in acest timp? Nu ma refer la dormit sau jocurile de carti sau adevar sau provocare cu ceilalti colegi. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| CookieMtfk a răspuns:

Sunt multe de facutwinking Sa citesti, sa asculti muzica, sa discuti cu prietenele, sa va jucati ceva, sa rontaiti cate ceva, sa iti imaginezi cum o sa fie acolo... Si cam atat big grin O sa gasesti tu sigur cevawinking

2 răspunsuri:
| Tutulache a răspuns:

Vii cumva la Roica? astept mesaj happy

| elizalola explică (pentru Tutulache):

Nu, merg în tabăra Happy faces care este într-o localitate la12 km de Alba Iulia happy