| SweetLolipop a întrebat:

In 2 saptamani plec in tabara la mare,unde o sa cunosc o gramada de lume(e tabara organizata de Primaria Bucurestiului).Ma rog, intrebarea este...ce pot sa fac in tabara sa nu ma plictisesc(exceptand jocurile de carti/adevar si provocare)? Vreau si eu cateva idei ca sa nu ma plictisesc pe acolo..Si idei de farse aveti? in afara de cea cu pasta de dintilaughing). Multumesc anticipat, vara placuta!

3 răspunsuri:
| deliqventa13 a răspuns:

Inventeaza noi jocuri, e distractiv laughing

| Crystyyy107 a răspuns:

Spui povesti de groaza(mai ales noaptea!), joci jocuri preferate, faci o discoteca sau petrcere.