| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop toshiba si nu mai imi merege sageata dreapta la tastatura. Care ar fi cauza? Si ce as putea face ca sa mearga din nou? Am ingrijit tastatura si nu am apasat pe taste tare

4 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Si eu am toshiba si nu prea mai imi merge n... trebuie sa fiu mai insistentalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate este praf adunat sub tasta, sau ai scapat o firmitura de ceva...
In situatii de genul acesta, eu le aspir cu forma aceea pentru colturi, dar nu de foarte aproape sa nu aspir si tastele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt primele semne k trebuie sa iti schimbi tastatura. Sub fiecare tasta exista un cablaj foarte fin care nu stiu care este motivul, se sterge.

| Cozminel a răspuns:

Cidat... daca simti ca apeji in gol... inseamna ca cv e rupt in interior... dar ak nu... nu stiu c ar putea fi