| lololololol a întrebat:

Am un minilaptop asus S200 si nu mai merge sa il incarc.si am ramas cu 4% incarcat big grin ce pot face? incarcatoarea merge, e ceva de la laptop. big grin a, si nu pot merge la vreun expert. exista vreo solutie sau nu? thinking

2 răspunsuri:
| mrsolo a răspuns:

Ai incercat resoftarea lui? (Reinstalrea windowsului)

| roxanac a răspuns:

Daca merge incarcatorul inseamna ca nu mai e buna bateria. Nu cred ca e problema cu laptopul. Solutia ar fi sa-ti cumperi o alta baterie, si dupa ce iti incarci bateria sa nu mai tii in priza laptopul, lasa-l sa mearga pe baterie pana se goleste (acest sfat l-am primit de la experti) happy

Întrebări recente