| ZimbetFals a întrebat:

Heeeey,bună.Deci am Alcatel OT908F şi cînd îl pun la încărcat, îmi arată că se încarcă, dar tot la 60 % stă. Ieri l-am pus toată ziua,şi îmi arată că se încarcă, dar nu cresc procentele. Încărcătoarea merge, deoarece am pus-o la alt telefon şi încarcă.Ce să fac;(?

2 răspunsuri:
| MariaCocoiulian a răspuns:

Sall, inseamna ca nu ai anatomia la el facut adica cand l-ai cumparat trebuia sa te joci pe el sau sa il inveti pana cand il descarcai de tot atunci il puneai la incarcat 24 de ore fara sa umblii la el.

| ZimbetFals explică (pentru MariaCocoiulian):

Nu,deci cind l-am cumparat l-am descarcat cu totul si a stat 24 de ore la incarcat, si are deja jumatate de an si e prima data cind se intimpla sad