| Spintecatorul a întrebat:

Am un Nokia 5800 si as vrea un program cu care sa pot lipi subtitrarea de film si sa il convertesc in. mp4, deoarece numai acest format video il suporta telefonul.

Răspuns Câştigător
| tudy_5862 a răspuns:

Pentru lipirea subtitrării poţi folosi AutoGK. Îl descarci gratuit de pe site-ul oficial > http://bit.ly/gSPvo. Porneşti programul, adaugi fişierul video (Input Video) şi subtitrarea (Subtitle track), alegi unde să fie salvat (output video), dai "Add Job" şi "Start". Aştepţi să îl facă, îl converteşti cu ce a spus tiberiur şi îl pui pe telefon. (La autoGK, nu uita să alegi şi cât de mare vrei să fie filmul/filmuleţul când e gata).

2 răspunsuri:
| tiberiur a răspuns:

3GP Video Converter pentru convertit. E cel mai bun de acest gen.

| Анька a răspuns:

Magic video converter. te va ajuta!